Yale’i ülikool on üks USA vanemaid ülikoole, mis kuulub tippülikoolide hulka ehk Ivy League’i. Mis oleks pika autosõidu ajal või vabadel minutitel olla parim tegevus, kui saada osa maailma targemate peade loengutest. Mis põhiline, kõik need loengud on TASUTA. 

Kes poleks vaadanud öisesse taevasse ja mõelnud universumi suure saladuse üle. Loengus Frontiers and Controversies in Astrophysics saab teada, mida kujutavad endast mustad augud, millised on päikesesüsteemi välised planeedid ja palju muud huvitavat.

Cervantes’ Don Quixote  aitab maailmakuulsast seiklusloost paremini aimu saada. Seda ikka selleks, et oleks intelligentsete kirjandushuviliste sõpradega millestki rääkida.

Loeng nimega Game Theory aitab aru saada, miks inimesed reageerivad probleemidele nii nagu nad seda teevad ning kuidas toimib koostöö äris, poliitikas ja arvutiteaduses. Kokku koosneb kursus 24 ühetunnisest loengust.

Introduction to Ancient Greek History viib Vana-Kreeka ajalukku. Räägib Alexander Suure esiletõusust ning loob täpse pildi, miks maailm on kujunenud selliseks nagu ta on.

Moralities of Everyday Life on loeng, mis juurdleb igapäevaste eetiliste ja moraalsete küsimuste üle, selgitab, mis on meie elu igapäevaste moraalsete küsimuste taga ning avab veidi psühholoogilisi tahke.

Introduction to Classical Music on kursus melomaanidele. Kokku 9-nädalane kursus viib klassikalise muusika radadele ning räägib sellest, miks ajastul, mil uued muusikastiilid maad võtavad, on klassikaline muusika jõuliselt vastu pidanud.

Viimaseks midagi tõelistele füüsikahuvilistele. Kui sina oled üks neist, kes füüsikatunnis magas või tagapingis kaarte tagus, on viimane aeg end Newtoni seadustega kurssi viia. Fundamentals of Physics I & II nõuab küll matemaatikaalaseid eelteadmisi, aga see ongi hea võimalus end reaalteadmistega kurssi viia.