Ehkki paljud inimesed armastavad rääkida koristamisest ja rõhutada, kuidas nad koristama peavad, on suur osa inimesi üsna laisad ning neile ei meeldiks, kui külalised ootamatult ukse taha ilmuvad. Ikka on üks riie siin, teine seal või mõnest kohast tolm võtmata. 

Seega, tunnistage üles, et tegelikult on vahel kodu koristamata ka ja just kiirete külaliste tulekuks on Country Living andnud mõned nõuanded. Ikka selleks, kuidas jätta kiiresti muljet nagu sa oleks nädal aega jutti koristanud.

Kõigepealt käi läbi teekond, mille sinu külalised sisse astudes läbivad, sest oluline on märgata seda, mis võib külalistele silma jääda. Kõik, mis ei sobi, on kole või laokil – pane ära.

Vedelevad esemed ja riided jätavad korratu mulje. Pane need silma alt ära. Üleliigsed riided, millele muidu kohta ei leia, tõsta näiteks pesukorvi ja see omakorda kappi. Miks just pesukorvi? Aga sellepärast, et kuna pesukorv on musta pesu jaoks, ning aeg-ajalt sa sinna siiski pilgu viskad,  pole ohtu, et sinu teised asjad sinna pooleks aastaks või kauemakski jäävad või nad hoopis niimoodi ära paned, et hiljem üles ei leia. Üldiselt on magamistuba selline koht, kuhu segavad asjad tõsta võid.

Tõenäoliselt on külalistel asja tualettruumi. Seega peaks seegi korras olema. Pese maha hambapastajäägid, vaata kriitilise pilguga üle seinad ja peegel ning vaata, kas kusagil ei vedele juuksekarvu. Kindlasti ära unusta varna riputada puhast käterätikut.

Kui sa ei taha, et külalised mingisse ruumi läheksid, siis pane uks kinni. See toimib nagu keelutsoon. See võib olla sul korratu ja asju täis, aga kui silma ei hakka, pole hullu.