Tänapäeval võib treenida kodust lahkumata, piisab vaid nutitelefonist ning mõnedest harjutusvahenditest või hantlitest.  Isegi nende jaoks, kellel vaim kipub vahel treenimiseks liiga nõrk olema, on olemas äpp, mis end liigutama ärgitab. Kõiki äppe saab laadida alla nii Android ja iOS seadmetele ning need on tasuta. Lisatasu eest saab paljudel juhtudel suurema harjutuste valiku ning kõrgekvaliteedilised treeningvideod. 

Johnson & Johnson Official 7 minute Workout app

Pakub 7-minutilisi treeninguid, millega on näiteks hea päeva alustada. Ise saab valida harjutuste kestust ning intensiivsust. Juures on ka õpetusvideod. Ühesõnaga, sinu taskus oleks nagu väike personaaltreener. Isiklikud eelistused ja harjutused saad salvestada, et hommikul voodist tõustes oma lemmikharjutuste saatel päev käima lükata.

FitStar

On samuti kui digitaalne personaaltreener. Äpp valib harjutused vastavalt sinu füüsilisele võimekusele, et trenn annaks piisava koormuse ent ei oleks liiga raske. Kasutajad saavad valida sobiva kestuse ja eesmärgid ja äpp pakub treeningsessiooni. Kui harjutused tehtud, saad hinnata raskust  ja äpp juba edaspidi teab, milliseid harjutusi oled suuteline tegema, et trenn päris konti ei murraks.

Running for Weight Loss

See äpp on mõeldud jooksufanattidele, kes on otsustanud jooksuga kaalu kaotada. Äpp toimib kui sinu väike jooksutreener ja toitumisjälgija koos. Võid valida teatud kestusega treeningud või panna kokku oma treening- ja toitumisplaanid. Äpp ergutab sind jooksu ajal muusikaga ning hääljuhendamisega.

Fitocracy

Otse öeldes on tegemist äpiga sprdilembestele eneseimetlejatele, kes soovivad, et nende tulemused ka teistele teada oleksid. Selleks pakub äpp justkui mängu ja treeningut segamini.  Harjutusi tehes kogud punkte ja saavutusi ning saad oma arengut jagada ka teiste Fitocracy kasutajatega. Loomulikult saad oma häid tulemusi näidata ka sotsiaalmeedias oma sõpradele, kes on anonüümsetest kasutajatest kindlasti elavamad kaasaelajad.

Pact

Teine veidi kiiksuga spordiäpp, mis on eriti abiks neil hetkedel, kui tahaks harjutuste tegemisest viilida. Kõigepealt valid lubaduse, olgu selleks sport või tervislik toitumine ning hakkad eesmärki täitma. Toitumise puhul näiteks pildistad juurvilju ning treeningu poole pealt saad spordiklubis alati chek-in’i teha. Kui eesmärgid jäävad täitmata, pead kandma kokkuleppelist karistust. Kui aga oled eesmärgid tublisti täitnud, teenid preemiat, mis võetakse laiskadelt kasutajatelt karistusena ära.

Sworkit

Äpp laseb valida, kas tahad teha jõutreeningut, joogat, kardiot või pilatest- ise valid. Harjutused on erinevad, ning igavust ei teki.

30 Day fitness Challenge

See on hea äpp just spordiga (taas)alustajatele. Ta pakub kolmekümneks päevaks eri piirkondadele mõeldud erineva raskusastmega harjutusi. Alustatakse lühema kestusega ja lihtsamatest harjutustest, kuid edenedes muutuvad harjutused keerumakas ning lisatakse kestust.