Ei, ei, seda lehekülge ei ole mitte mingil juhul kavas kinni panna. Lihtsalt Elukunstnik, kes varem töötas ajakirjanduses, otsustas teha oma elus kannapöörde ning koolituda veidi IT-valdkonnas. 

Õppimine on nagu täiskohaga töö. Hommikul teadmisi omandama, õhtul koju. Kui jaksu on kirjutada, on tore, aga vahel ei jää õppimise kõrvalt kümmet minutitki, mille jooksul üks hea postitus valmis meisterdada. Eks põhimahv läheb harjumisele, sest  iga uus asi vajab sisseelamist.

Algul oli mul kindel plaan oma õpingutest lähemalt kirjutada, sest IT on popp, aga hetkel on emotsioone nii palju, et raske on iva tunnete virr-varrist välja tuua. Olen lihtsalt niivõrd emotsionaalne, aga õppimine ei ole teps mitte kerge. Poleks ju eriti huvitav lugeda sellest, kuidas ma vahin päev läbi näkku avaldistele, millest ma teps midagi ei taipa või hõiskan, kui rõõmus ma täna olen, sest koodijupp sai paika ja programm läks käima.

Seega, plaan sellel teemal kirjutada on, aga veidi hiljem. Seniks aga jagan teiega üht isuäratavat taimetoiduretsepti.

Baklažaanid seente ja sibulaga 

Baklažaanid koorida ja lõigata sektoriteks. Samuti lõigata toimatid ketasteks, puistata üle soolaga ja veeratada jahus. Sama toimida ka baklažaanidega. Praadida nii baklažaane kui ka tomateid mõlemalt poolt kuni pruunistumiseni.

Mugulsibulad samuti läbi praadida, lisada praadimise ajal juurde seened ning maitsestada soola-pipraga. Praadida niikaua kuni seened on valmis. Seejärel lisada hapukoor ja lasta kastmel podiseda kuni keemiseni.

Lauale andmisel asetada liuale või kaussi vaheldumisi praetud baklažaanid ja tomatid, peale aga kaste seentest ja sibulatest. Kõige peale võib puistada tilli.