Ehk oled sinagi üks neist vallalistest naistest, kes on mõelnud, et kõik normaalsed mehed on juba võetud. Tegelikult ei ole norutamiseks ei ole põhjust, sest maailm on suur lai. Kui muudmoodi ei saa, võib kohvrid pakkida ja siirduda mujale õnneotsingutele.

Sobiva kaaslase leidmine on nagu õnneloos. Sirutad käe loosikotti ja iial ei tea, kas pihku jääb tühi sedel või haaravad sõrmed võidunumbri. Samas, öeldakse, et igaühe jaoks on kusagil keegi. Mine võta kinni.

Kui ööklubid on läbi seigeldud, Tinderis pildid läbi lohistatud, Elmari raadio tutvumissaatesse kah kaaslase leidmise soov avalikuks tehtud, aga õnn ei ole veel õuele saabunud, siis võib-olla tasub avarama pilguga hoopis mujal ringi vaadata. Heakene küll, võib-olla lapsepõlv oli erinev ja taust on teine ning ei saa meenutada ühiselt lasteia õudset hernesuppi ega seda, kuidas üheksakümendatel sugulased välismaalt pakke saatsid, aga loeb siiki sobivus.

Kindlasti ei peaks kohe kohvreid pakkima ja lennukipileteid soetama kohe meheotsingute eesmärgil, aga kui on pea tiksumas puhkuseplaanid, siis äkki tasuks allolevaid riike külastada:

Island – lisaks muistsete viikingite järglastele saab sulistada looduslikus soojaveebasseinis.

Norra – mõelgem nüüd kõik koos seksikate kalurite peale.

Kanada – kui külastust hästi ajastada, võib näha ka riigi päälikut – Inglise kuningannat.

Küpros – lisaks päevitunud meestele ka päike, meri, päike (bikiinid kaasa!)

Soome – kui rohketel järvedel kalastamine ära tüütab, võib teha ekstreemromantikat Lahti suusahüppetornis.

Selline portaal nagu BrightSide toob välja, et Soomes on 256 000 25-54- aastast meest täiesti ilma kaaslaseta. Mõelge! Seega kui asju posiivses valguses vaadata, siis tegelikult poleks vaja väga kaugele sõitagi.