Niisiis, unetus – probleem, mis kimbutab paljusid närvilisi tööinimesi ning ka neid, kellele sügiskaamos liiga teeb. Kõige olulisem on pea enne magamaminekut muremõtetest tühjaks saada ning nn sosinavideod aitavad selleks suurepäraselt. 

Olgem ausad, eks igaühel meist ole parimad väljatöötatud meetodid une ligimeelitamiseks, aga alati ei pruugi näiteks lammaste või numbrite lugemine aidata. Eriti kui segased mõtted mööda aju jooksevad. Kui ka hea öökapiraamat rahu ei toon, on vahel hea vaadata lihtsalt üht mõttetut asja, mis tähelepanu endale keskendab.

Mida need nn sosinavideod siis endast kujutavad? Kui teile meeldib rahustava häälega rääkiv inimene ning tunnete, kuidas vahel hääle peale mõnusad judinad üle selja jooksevad, siis on täiesti võimalik, et sosistamine arvutiekraanil teile une toob.

Mis seal salata, kohati tunduvad need videod isegi veidrad, kui inimene ekraanil oma kujuteldavale kliendile, kelleks oled siis sina teisepool ekraani rahustava hääle ja pehmete liigutustega meiki teeb või habet ajab, aga sellega harjub.

Mõned näited:

Esimeses kahes videos on Ameerikasse emigreerunud venelanna Maria, kes oskab uinutavalt pesu triikida, süüa teha ning isegi vene kultuuri tutvustada. YouTube’i kasutaja: Gentle Whisperimg AMSR

Tema on aga muhe Ameerika tšikk, kes sind magama uinutab. Siin videos pigistab ta sul punne. YouTube’i kasutaja: AMSR Darling.

Seda nähtust tuntakse AMSR nime all ning defineeriti see alles 2010. aastal. Põhimõtteliselt on tegu heaolutundega ning mõnusate surinatega, mis tekivad näiteks siis, kui keegi juukseid kammib, meiki teeb vms või rahustava häälega räägib. Surinat võibki esile kutsuda kas teatud heli, korduvad liigutused või kehaga tegelemine  (näiteks maniküüri tegemine, juuste kammimine). Ehkki seda tunnet võidakse pidada ka erootikaga seonduvaks, ei ole sellel seksuaalsusega otsest sidet, kui see, et mõned oskamatud AMSRiga tegelevad tegelased YouTube’is vastikult mikrofoni ähivad.

Head nautimist ja head und!!